תיקון שעונים

מעבדת תיקונים – לכל סוגי השעונים

ב"שניידר" מבצעים תיקונים ברמה הגבוהה ביותר ובאחריות מלאה לכל סוגי השעונים. בעזרת צוות מקצועי ומיומן וציוד חדשני, אנו יכולים להעניק ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר ובמחיר אטרקטיבי.

במעבדת השעונים שלנו אנו מציעים מספר רחב של שירותים ללקוחותינו:

החלפת סוללות וחידוש אטימה

מחליפים סוללות לכל סוגי השעונים – משעוני יוקרה כמו ברייטלינג וקרטייה ועד שעוני ספורט וצלילה כמו ג'י-שוק ופולאר. חידוש אטימה בשעונים עמידים למים הוא הכרחי מדי שנה-שנתיים כדי למנוע חדירת מים, לחות ואבק בהמשך (ולכן נעשה כשמחליפים סוללה לשעון, בעת פתיחתו). חידוש האטימה לשעון כולל בדיקת גומיות והחלפתן בעת הצורך וכן בדיקת לחץ. השירות כמובן מגיע עם אחריות לעמידות השעון למים.

טיפולים תקופתיים לשעונים

שעונים מכאניים (ללא סוללה) נדרשים לטיפולים תקופתיים מדי כ5-10 שנים (בהתאם להוראות היצרן) וזאת כדי שהשעון ימשיך לעבוד באופן רציף ומדויק, כפי שהיה בתחילת דרכו. בטיפול מסוג זה מפרקים את המנגנון לגורמים, מנקים את כל מרכיביו באמבטיות ניקוי מיוחדות, בודקים אם יש צורך בהחלפת חלקים, משמנים את החלקים במספר שמנים ספציפיים, מרכיבים ומכיילים למידת הדיוק הנדרשת. לאחר הרכבת המנגנון והחלפת האטמים מעבירים את השעון בבדיקת לחץ ועמידות למים. לבסוף, השעון עובר בדיקה במכשיר לדימוי תנודות יד ונבדק שנית במכשיר למדידת דיוק השעון.

חידוש שעונים

בניגוד ללבוש אותו מחליפים מדי יום, את השעון אנו עונדים למשך תקופה ארוכה וללא הפסקה. בחיי היום יום, השעון נתון לשריטות, מכות ואיבוד ברק. לכן, מדי תקופה כדאי לחדש אותו להחזיר לו את הברק שהיה לו בתחילת דרכו. חידוש זה נעשה באופן ידני ובעזרת מכונות ליטוש מקצועיות כדי להבטיח את המראה המקורי של השעון.