fbpx

תיקון שעונים

יש לכם שעון יוקרה או שעון אופנה הדורש תיקון?

אם כן, חשוב לפנות רק לחנות מקצועית שמציעה שירות תיקונים לכל סוג השעונים. מעבדת השעונים של שניידר מציעה צוות שענים מיומן ובעל ניסיון רב בתיקון כל סוגי השעונים. המעבדה מציעה שירות מקיף ורחב הכולל טיפולים שוטפים, תיקונים מקצועיים באחריות מלאה וללא נזקים למנגנון של השעון היוקרתי, חידוש השעון, ליטוש הזכוכית, החלפת בטריות ורצועות ועוד מגוון שירותים.

חייגו אלינו: 09-7453282

השאירו פרטים לחזרה  טיפול, תיקון וחידוש לכל שעוני היוקרה

  מעבדת תיקונים – לכל סוגי השעונים

  ב"שניידר" מבצעים תיקונים ברמה הגבוהה ביותר ובאחריות מלאה לכל סוגי השעונים. בעזרת צוות מקצועי ומיומן וציוד חדשני, אנו יכולים להעניק ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר ובמחיר אטרקטיבי. במעבדת השעונים שלנו אנו מציעים מספר רחב של שירותים ללקוחותינו

  החלפת סוללות וחידוש אטימה

  מחליפים סוללות לכל סוגי השעונים – משעוני יוקרה כמו ברייטלינג וקרטייה ועד שעוני ספורט וצלילה כמו ג'י-שוק ופולאר. חידוש אטימה בשעונים עמידים למים הוא הכרחי מדי שנה-שנתיים כדי למנוע חדירת מים, לחות ואבק בהמשך (ולכן נעשה כשמחליפים סוללה לשעון, בעת פתיחתו). חידוש האטימה לשעון כולל בדיקת גומיות והחלפתן בעת הצורך וכן בדיקת לחץ. השירות כמובן מגיע עם אחריות לעמידות השעון למים.

  חידוש שעונים

  בניגוד ללבוש אותו מחליפים מדי יום, את השעון אנו עונדים למשך תקופה ארוכה וללא הפסקה. בחיי היום יום, השעון נתון לשריטות, מכות ואיבוד ברק. לכן, מדי תקופה כדאי לחדש אותו להחזיר לו את הברק שהיה לו בתחילת דרכו. חידוש זה נעשה באופן ידני ובעזרת מכונות ליטוש מקצועיות כדי להבטיח את המראה המקורי של השעון.

  טיפולים תקופתיים לשעונים

  שעונים מכאניים (ללא סוללה) נדרשים לטיפולים תקופתיים מדי כ5-10 שנים (בהתאם להוראות היצרן) וזאת כדי שהשעון ימשיך לעבוד באופן רציף ומדויק, כפי שהיה בתחילת דרכו. בטיפול מסוג זה מפרקים את המנגנון לגורמים, מנקים את כל מרכיביו באמבטיות ניקוי מיוחדות, בודקים אם יש צורך בהחלפת חלקים, משמנים את החלקים במספר שמנים ספציפיים, מרכיבים ומכיילים למידת הדיוק הנדרשת. לאחר הרכבת המנגנון והחלפת האטמים מעבירים את השעון בבדיקת לחץ ועמידות למים. לבסוף, השעון עובר בדיקה במכשיר לדימוי תנודות יד ונבדק שנית במכשיר למדידת דיוק השעון.

  תנו למקצוענים לטפל לכם בשעון

  מומחיות

  שירותיות

  אחריות מובטחת

  ייעוץ לתחזוקה

  תיקון שעוני יוקרה, שעונים עתיקים ואורלוגינים

  אחריות מלאה על שירותי התיקון

  כאשר מחפשים חנות מקצועית לתיקון שעון יוקרתי חשוב לבצע סקר שוק ויש לפנות רק לחברה מקצועית ומנוסה שמציעה אחריות מלאה על התיקון. מומלץ לפנות לשירותי תיקון רק במעבדת שעונים אחראית, בעלת ותק ומוניטין, במיוחד כאשר זקוקים לתיקון לשעון יוקרתי כמו רולקס, פטק פיליפ, אומגה, ברייטלינג ומותגי יוקרה אחרים. במעבדת השעונים ניתן לטפל בשעון היוקרתי במשנה זהירות ללא גרימת נזק למנגנון המורכב וחשוב לזכור כי תיקון של שעון יוקרתי מחייב הכרות עם המנגנון ועם הדרך הנכונה לטפל בשעון, לדוגמה טיפולי מתיחת שעון מכאני, שימון צירים, ליטוש הזכוכית וכו’. כמו כן, יש להתאים חלפים איכותיים בלבד על מנת לשמור על ערכו של השעון ולטפל בו במקצועיות המגיעה לו.

  אחריות מלאה על תיקון השעון היוקרתי מבטיחה ללקוח שקט נפשי. במעבדה שלנו ניתן לבצע גם החלפת סוללות לכל סוגי השעונים (גם לשעונים פשוטים), חידוש האטימה כדי למנוע חדירת לחות ומים למנגנון העדין של השעון, הברקה ומירוק פני השעון כדי לחדש אותו ולהשיב לו את המראה היפה והחדיש, שימון צירים ומכלולים מכאניים עדינים ועוד.

  טיפול תקופתי

  שעונים יוקרתיים דורשים טיפול תקופתי לרוב מדי 5 עד- 10 שנים, וזאת בהתאם להוראות היצרן. הטיפול התקופתי מבטיח את תקינות פעולת השעון ודיוקו. בטיפול תקופתי מפרקים את המנגנון, מנקים ומשמנים חלקים, מחליפים חלקים פגומים ולאחר הרכבה מחדש מכיילים את המנגנון ומבצעים בדיקות מקיפות למדידת דיוק השעון ולעמידותו בפני לחץ ומים.

  רולקס, ברייטלינג, אומגה, קרטיה, פנריי, זניט, IWC שפהאוזן, פטק פיליפ, סייקו, טאג הוייר, לונג’ין, ריימונד וויל, ראדו, טודור, אודמר פיגה, מון בלאן, פרדריק קונסטנט, בולגרי, אוריס, שופארד, הובלו, בריגה, יוליס נרדין, יגר לה קולטרה

  תיקון שעונים

  הצעת מחיר ללא עלות

  התקשרו עוד היום וקבלו הצעת מחיר עבור תיקון \ טיפול בשעון. כמו כן, ניתן לפנות אלינו במייל באמצעות טופס פניה.

  חייגו אלינו: 09-7453282

  השאירו פרטים לחזרה   דילוג לתוכן