תיקון שעונים ישן

תיקון שעוני יוקרה ושעונים רגילים

האם יש לכם שעון יוקרתי או שעון רגיל הדורש תיקון? אם כן, חשוב לפנות רק לחנות מקצועית שמציעה שירות תיקונים לכל סוג השעונים- שעונים רגילים ושעונים יוקרתיים. מעבדת השעונים של שניידר מציעה צוות שענים מיומן ובעל ניסיון רב בתיקון כל סוגי השעונים. המעבדה מציעה שירות מקיף ורחב הכולל טיפולים שוטפים, תיקונים מקצועיים באחריות מלאה וללא נזקים למנגנון של השעון היוקרתי, חידוש השעון, ליטוש הזכוכית, החלפת בטריות ורצועות ועוד מגוון שירותים.

אחריות מלאה על שירותי התיקון

כאשר מחפשים חנות מקצועית לתיקון שעון יוקרתי חשוב לבצע סקר שוק ויש לפנות רק לחברה מקצועית ומנוסה שמציעה אחריות מלאה על תיקון שעוני יוקרה ושעונים רגילים. מומלץ לפנות לשירותי תיקון רק במעבדת שעונים אחראית ואמינה, במיוחד כאשר זקוקים לתיקון לשעון יוקרתי כמו אומגה, לונגויין, רולקס ומותגי יוקרה אחרים. במעבדת השעונים ניתן לטפל בשעון היוקרתי במשנה זהירות ללא גרימת נזק למנגנון המורכב וחשוב לזכור כי תיקון של שעון יוקרתי מחייב הכרות עם המנגנון ועם הדרך הנכונה לטפל בשעון, לדוגמה טיפולי מתיחת שעון מכאני, שימון צירים, ליטוש הזכוכית וכו'. כמו כן, יש להתאים חלפים איכותיים בלבד על מנת לשמור על ערכו של השעון ולטפל בו במקצועיות המגיעה לו.

אחריות מלאה על תיקון השעון היוקרתי מבטיחה ללקוח שקט נפשי ובמעבדה המקצועית ניתן לבצע גם החלפת סוללות לכל סוגי השעונים (גם לשעונים פשוטים), חידוש האטימה כדי למנוע חדירת לחות ומים למנגנון העדין של השעון, הברקה ומירוק פני השעון כדי לחדש אותו ולהשיב לו את המראה היפה והחדיש, שימון צירים ומכלולים מכאניים עדינים ועוד.

טיפול תקופתי

שעונים יוקרתיים דורשים טיפול תקופתי לרוב מדי 5 עד- 10 שנים, וזאת בהתאם להוראות היצרן. הטיפול התקופתי מבטיח את תקינות פעולת השעון ודיוקו. בטיפול תקופתי מפרקים את המנגנון, מנקים ומשמנים חלקים, מחליפים חלקים פגומים ולאחר הרכבה מחדש מכיילים את המנגנון ומבצעים בדיקות מקיפות למדידת דיוק השעון ולעמידותו בפני לחץ ומים.