שניידר - מרכז השעון והתכשיט ברעננה
סגור
Filters
חיפוש

פאטק פיליפ יד שניה

שעון פאטק פיליפ – PATEK PHILIPPE מיד שניה

חברת השעונים השוויצרית פאטק פיליפ היא בין חברות השעונים הוותיקות בעולם. החברה, שנוסדה במאה ה–19 מציעה כיום מגוון רחב של שעוני יוקרה איכותיים בסגנונות ובעיצובים שונים. החברה שמה דגש רב מאד על כל רכיב ורכיב, שיחד יוצרים שעון ברמה גבוהה, שעון המהווה אביזר משלים לכל מי שמראהו חשוב לו. לא תמיד מוכרחים להשקיע סכומי כסף גבוהים בעת הרכישה, על אחת כמה וכמה כשמדובר בשעוני היד. אפשר לרכוש כיום שעוני יד שניה של פאטק פיליפ, וליהנות מיתרונות רבים. הנה כמה מהם:

  • מחיר משתלם ואמצעי תשלום נוחים – מי שמחפש שעון יוקרתי ואיכותי, שעון פאטק פיליפ מיד שניה הוא ללא ספק פתרון לא רע וגם הזדמנות נפלאה ליהנות משילוב מושלם בין יופי לאיכות. רכישה של שעון PATEK PHILIPPE מיד שניה מאפשרת לכם, הרוכשים, ליהנות מרכישה משתלמת מאד וממחיר נוח במיוחד. שעוני היד השנייה של פאטק פיליפ נמכרים בשניידר במחיר זול מאד, שלעיתים זול בשבעים אחוז מהמחיר המקורי.
  • שעון איכותי – השעונים של פאטק פיליפ הם שעונים איכותיים, כאמור. בעוד ששעונים דיגיטליים נוטים לאבד מאיכותם במהלך השנים, שעונים מכאניים מציעים אורך חיים ארוך מאד. שעון יד שניה בן 10 שנים עדיין נחשב לחדש יחסית בתחום זה והוא ללא ספק פתרון נהדר למי שאיכות השעון חשובה לו.
  • סגנון ויופי – קשה להתעלם מיופיים וסגנון עיצובם של שעונים אלה. בשניידר מציעים לכם מבחר של שעוני יד שניה, לרבות שעון פאטק פיליפ יד שניה יפהפה. שעונים קלאסיים אלה מתאימים לכל סגנון של לבוש ויוצרים מראה מכובד מאד. הם יכולים להתאים לסגנון לבוש אלגנטי וגם לסגנון לבוש ספורטיבי יותר. הם מתאימים למנהלים בכירים וגם לסטודנטים צעירים.
  • אחריות וכתובת אחת שניתן לפנות אליה – בשניידר מציעים לכם בעת רכישת שעון יד שניה אחריות לשנתיים, בדומה לאחריות המוצעת על ידי יצרן השעונים עצמו בעת רכישתו של השעון החדש. בנוסף, בכל מקרה של תקלה בשעון או בעיה כלשהי, ישנה כתובת אחת שניתן לפנות אליה וגורם מקצועי שישמח לעמוד לרשות הלקוח ולספק לו את הפתרון הנדרש.
מיין לפי

פאטק פיליפ 5134J קלאטרוובה טרוול טיים 37 מ"מ

שנת 2005 - סט מלא - קופסה ותעודות
$16,832.41

פאטק פיליפ קלטרבה אוטומטי זהב לבן 39 מ"מ

מגיע עם תעודות מקוריות (2014)
$22,737.61

פאטק פיליפ קלטרבה 3468 33 מ"מ

לפרטים נוספים התקשרו 072-3713000