5 סיבות לקנות רולקס משומש

5 סיבות לקנות רולקס משומש


פורסם ב :יוני 24, 2019,על ידי :schneider

יוני 24, 2019

שעוני רולקס התבססו היטב בתודעה הציבורית כסמלי מעמד יוקרתי, ולכן אין זה מפתיע שכל כך הרבה אנשים מבקשים לקנות אותם. אבל בעוד שאנשים רבים בוחרים לרכוש דגם חדש, אנחנו מאמינים שמומלץ גם לשקול לרכוש רולקס משומש. אספנו עבורכם 5 סיבות לקנות רולקס משומש. 

יותר זול לקנות רולקס משומש

היתרון הראשון והברור ביותר שמגיע עם קניית רולקס יד שניה, במקום מותג חדש, הוא המחיר שתשלמו. מותג חדש של שעון רולקס יכול להיות יקר, אבל דגם יד שנייה יכול להפחית את ההשקעה באופן משמעותי.

לעומת מותגים רבים אחרים, שעוני רולקס שומרים על הערך הגבוה שלהם גם לאחר שימוש ראשוני. אבל המחיר של רולקס משומש עדיין יהיה זול משמעותית בהשוואה לקניית מותג חדש, ובשיטה זו, יותר אנשים יכולים להרשות לעצמם ליהנות משעון רולקס.

הערך של שעוני רולקס יד שניה יורד באיטיות

הרגע שבו שעון מאבד את הערך שלו הוא הרגע שבו הוא עובר ממעמד של 'חדש' למעמד של 'בעלות קודמת'.

לכן, כשאתם קונים רולקס חדש, הערך שלו מתחיל לרדת באופן מידי, עוד לפני שהוא מגיע למעמד של שימוש מתמשך או שיש לו שריטה אחת, או שהוא מפגר בזמן בשנייה אחת. לעומת זאת, הערך של שעוני רולקס יד שנייה פוחד לאט יותר.

5 סיבות לקנות רולקס משומש

5 סיבות לקנות רולקס משומש

מבחר גדול יותר של שעונים לבחירה

בעוד שיש יתרונות לרכישת שעון חדש, האמת הפשוטה היא שהמודלים החדשים של רולקס מוגבלים כיום למכירה, ומודלים במהדורה מוגבלת נמכרים כחדשים רק לתקופה קצרה.

לעומת זאת, אם תבחנו את מבחר שעוני רולקס יד שנייה בחנות או באתר שניידר, מרכז השעון והתכשיט, תמצאו מגוון רחב בהרבה של דגמי רולקס לבחירה. הגלישה באתר תאפשר לכם למצוא דגמים נדירים ביותר וגרסאות מוקדמות של דגמים קיימים, אשר מיוצרים ממגוון חומרים, ושיש להם מגוון תכונות.

הערך של רולקס משומש יכול אפילו לעלות

במצבים מסוימים, כשאתם רוכשים רולקס משומש, אתם עשויים להרוויח על הערך שלו כעבור כמה שנים, ממספר סיבות.

יתכן שלא ניתן יהיה למצוא יותר את הדגם הזה, מה שהופך אותו באופן מידי להרבה יותר נדיר, או שטכנולוגיה חדשה עשויה להפוך את המודל הישן לפריט לאספנים.

שעון ישן יכול להיות משוחזר כמו חדש

אנשים שרוכשים שעוני יד שניה, נוטים לתהות לגבי המצב של הפריט שרכשו, ואותו תהליך חשיבה חלק גם על רכישת רולקס משומש. אתם עשויים לדאוג מפני מראה שחוק של השעון, שריטות שמופיעות עליו, או שהוא יהיה מקולקל. אבל מודלים של רולקס חזקים מספיק כדי לשרוד שימוש יומיומי ללא סימנים ברורים של בלאי. בנוסף, כל הדגמים יד שנייה שנמכרים בחנות שניידר, מתוקנים ומטופלים ביסודיות לפני שהם נמכרים, כך שהשעון שתקנו אצלנו, ייראה טוב כמו חדש.

יש רק 5 סיבות לקנות רולקס משומש? 

האמת שיש עוד לא מעט סיבות לקנות שעון רולקס משומש, אבל אספנו עבורכם כאן את הסיבות המובילות. כפי שאתם יכולים לראות, יש לא מעט יתרונות ברכישה של שעון רולקס משומש. אנחנו מקווים שנתנו לכם קצת חומר למחשבה לפני שאתם הולכים לקנות שעון רולקס.

עשינו לכם חשק לקנות שעון רולקס משומש?