שעוני ראדו יד שניה: הדגמים הטובים ביותר

שעוני ראדו יד שניה: הדגמים הטובים ביותר


פורסם ב :יולי 22, 2019,על ידי :schneider

יולי 22, 2019

הזמן הוא סימניה של הישגים וציוני דרך, וההיסטוריה של תעשיית השעונים שלנו היא עדות מצוינת. כך, למשל, אם המשבר שעברה חברת קוורץ הותיר את המותג הכי גדול של שוויץ עם הפסדים כלכליים ניכרים בשנות השבעים, הוא גם הוביל להמצאה מחדש של השעונים השוויצריים. בעוד שבעידן זה מותגי שעונים גדולים חוו עליות וירידות, היה מותג אחד שעלה לכותרות: ראדו. הגיע הזמן לעזור לכם להכיר את שעוני ראדו ובמיוחד שעוני ראדו יד שניה: הדגמים הטובים ביותר. 

ראדו דיאמאסטר גרנדה סקנדי

מותג שעוני היוקרה ראו אופיין תמיד בניסויים עם חומרים ועיצובים מקוריים וחדשניים, ואחת הדוגמאות היא שעוני ראדו דיאמאסטר גרנדה סקנדי. עם פלזמה קרמית גבוהה, חומר מעולה ופטנט שפותח על ידי ראדו, דגם זה נחשב כיוצא דופן למדי עם פריסת החיוג שלו. 

כלומר, במקום חיוג אחד ראשי, לשעון יש שני חיוגי משנה משולבים, עם שני מונים גדולים שמציגים את השעות והדקות בצד ימין, ולוח גדול להצגת השניות בתצוגה קטנה בצד שמאל.

זמן כפול

ראדו הוא המותג השוויצרי היחיד שמסוגל להפוך גם שעון טכני לשעון עם מראה אטרקטיבי, ולכן שעוני ראדו יד שניה זוכים היום לביקוש כל כך גבוה. אחד הדגמים של החברה מציגים שעון שמציג זמן כפול אוטומטי, בשעון אופנתי בגווני שחור-אפור, שמאפשר קריאה של זמן אזורי במבט אחד, עם תוספת מעגל פנימי שמציג את השעה.

יש אפשרות לקבלת קריאות משופרות של סמני השעה, כך שמי שעונד את השעון יכול לקרוא את הזמן אפילו בתנאי חושך, כולל קריאת נוחה של תצוגת התאריכים. לשעוני ראדו יש את המוניטין של שילוב הציון הגבוה ביותר של נירוסטה מונובלוק היי טק פריזמה קרמיקה, ודגם שנחשב לקל, עמיד ונוח ביותר לשימוש.

שעוני ראדו יד שניה: הדגמים הטובים ביותר

שעוני ראדו יד שניה: הדגמים הטובים ביותר

ראדו קרמיקה

חברת ראדו הוכיחה שהייתה חלוצה בעיצוב השעון הקרמי, שעונה על כל פרס בינלאומי בקטגוריית עיצוב. במשך השנים, הדגם "קרמיקה" זכה בפרס עיצוב פעמיים, והדגם הזה מוכר בכל רחבי העולם בזכות העיצוב הייחודי שלו, מה שהופך את הדגם לשעון בעיצוב בלעדי של מותג ראדו, עם עיצוב של לוח התצוגה והחגורה בעיצוב מתקדם מחומר קרמי קשה. 

הדגם קרמיקה מגיע במגוון וריאציות, והוא נחשב לאהוב ביותר על אספני שעוני ראדו יד שניה, שעד היום מחפשים את הדגם הספציפי הזה.

ראדו מקורי

כפי שהשם מרמז, ראדו מקורי הוא סוג של שעוני ראדו יד שניה, בסגנון וינטאג', עם מגע מודרני. זוהי יצירת המופת של החברה, שהציגה את השעון המקורי בשנת 1963. מעניין לציין כי השעון המקורי היה הדגם הראשון בתחום שעוני היוקרה, שהציע זכוכית ספיר קריסטל, על מנת לשמור על החוגה.

שעוני ראדו יד שניה: הדגמים הטובים ביותר

חברת שניידר מציעה למכירה שעוני ראדו יד שניה, בדגמים הפופולריים ביותר, במחירים שמאפשרים לכם להוסיף לפחות שעון אחד, אם לא יותר, לאוסף השעונים שלכם.