שעוני יוקרה לא חייבים להיות יקרים (מאוד)

שעוני יוקרה לא חייבים להיות יקרים (מאוד)


פורסם ב :ינואר 9, 2020,על ידי :schneider

ינואר 9, 2020

הביטוי "שעוני יוקרה" נשמע מצד אחד כל כך פשוט להגדרה, אבל מצד שני, אפשר לקיים סביבו עשרות דיונים ועדיין לא להגיע להחלטה מה זה בעצם שעון יוקרה. האם אפשר להגדיר תג מחיר כזה או אחר שיהפוך שעון ליוקרתי והאם כל שעון בעל תג מחיר גבוה הוא באמת שעון יוקרה? אבל היום לא באנו להיכנס לדיון הזה, אלא רצינו דווקא להראות לכם את הכיוון האחר של הסקאלה – הרף הנמוך. שעוני יוקרה לא חייבים להיות יקרים (מאוד) – מצאנו עבורכם מספר דגמי "כניסה" של יצרניות שעוני יוקרה במחירים ששווים, טוב נו, כמעט לכל כיס.

לונג'ין קונקווסט (Longines Conquest)

לונג'ין היא אחת היצרניות הוותיקות בעולם שעוני היוקרה, כשהשעונים שלה לרוב לא מגיעים עם תגי מחיר בומבסטיים והם מהווים אופציית רכישה נהדרת לכל מי שרוצה שעון שוויצרי באיכות גבוהה מבלי לקרוע את הכיס. בין הדגמים השונים של שעוני החברה, הקונקווסט הוא אחד מדגמי הכניסה שלה, אך הוא מעניק תמורה גבוהה מאוד למחיר, כשלמרות הגוף הגדול שלו, הוא עדין ואלגנטי וישתלב בצורה נהדרת עם כל הופעה כמעט. זמין במחירים של החל מ-2,000 שקלים-2,500 שקלים.

טאג הויר פורמולה 1

טאג הויר אולי לא נחשבת בעולם שעוני היוקרה כמו רולקס או אומגה, אבל שעוני החברה הם אולי בין שלושה או ארבעה מהמותגים המזוהים ביותר בעולם, הודות ללוגו המוכר של החברה, בצורת מגן שחלקו העליון ירוק וחלקו התחתון אדום. שעוני החברה מזוהים מאוד עם עולם המירוצים וביניהם דגם הפורמולה 1, שמגיע עם מחיר של כ-3,500-4,000 שקלים.

שעוני יוקרה לא חייבים להיות יקרים (מאוד)

שעוני יוקרה לא חייבים להיות יקרים (מאוד)

ריימונד וייל פרילנסר

ריימונד וייל היא יצרנית שעונים שוויצרית צעירה יחסית, אשר הוקמה בשנת 1976 והיא מייצרת שעונים שוויצריים עם תמורה משתלמת במיוחד למחיר. מבין הדגמים השונים של שעוני החברה, בולטת במיוחד סדרת הפרילנסר שלה, אולי הסדרה המזוהה ביותר עם החברה, בה ניתן למצוא שעונים עם מנגנון אוטומטי בעיצוב מרשים, בתג מחיר התחלתי של כ-6,000 שקלים. לא זול כמו הדגמים הקודמים בכתבה זו, אבל אנחנו לראשונה מגיעים לעולם השעונים האוטומטיים ואין ספק ששעון אוטומטי מבית ריימונד וייל מהווה אופציה נהדרת לשעון אוטומטי ראשון.

קרטייה Ronde Solo

קרטייה הוא אחד המותגים היוקרתיים ביותר בעולם, עם היסטוריה בת עשרות שנים בעולם התכשיטים ושענות העילית, אבל אין שעון כמו ה-Ronde Solo שמדגים בצורה כל כך נהדרת איך אפשר לקבל את תחושת היוקרה הגבוהה ביותר שאפשר, מבית אחד המותגים המובילים בעולם, עם איכות גבוהה במיוחד וירידה לפרטים ברמה מדוקדקת, בתג מחיר של כ-10,000 שקלים.

רולקס אויסטר פרפצ'ואל

שעון של רולקס ברשימה? אתם בטח חושבים שהתבלבלנו. אבל אנחנו לא. רולקס היא יצרנית שעוני היוקרה המפורסמת ביותר בעולם והשעונים של רולקס הם המבוקשים ביותר בעולם, אבל לחברה יש מגוון רחב של שעונים וסדרות, כשאחת הסדרות התקציביות ביותר של החברה היא האויסטר פרפצ'ואל, אחד השעונים האייקוניים ביותר של רולקס, עם זמינות גבוהה גם בשוק היד השנייה. ניתן לרכוש שעוני רולקס אויסטר פרפצ'ואל במחיר התחלתי של כ-10-12 אלף שקלים בשוק היד השנייה והם מהווים אופציית רכישה נהדרת, כשעבור לא מעט אנשים, מדובר גם בשעון שיוכל ללוות אותם, כל החיים.