מדריך שעוני יוקרה לנשים

מדריך שעוני יוקרה לנשים


פורסם ב :יולי 22, 2019,על ידי :schneider

יולי 22, 2019

המומחים בחברת שניידר, מרכז השעון והתכשיט, בוחנים את ההיסטוריה של שעוני יוקרה לנשים, כולל זיהוי החלקים המבוקשים ביותר על ידי אספנים. מדריך שעוני יוקרה לנשים – (כמעט) כל מה שאתם צריכים לדעת. 

היסטוריה קצרה של שעוני יוקרה לנשים

שעוני יוקרה הפכו ללא ספק לפריט הצהרת מעמד וסמל לטעם טוב בעולם המודרני. אבל תאמינו או לא, הצהרות אופנתיות אלו התחילו על ידי נשים. עוד במאה ה-18, שעוני יוקרה נתפסו כאביזרים מבוקשים ביותר על ידי נשים. 

בעוד שגברים ענדו בגאווה שעוני כיס, נשים היו הראשונות לענוד שעונים על פרקי הידיים שלהן, והן שהביאו למודעות הציבור את ההערצה לאלגנטיות והעיצוב האמנותי החיצוני של שעוני יוקרה לנשים.

במאה ה-19, יצרני שעונים רבים ייצרו שעוני צמידים מעוטרים בשפע אביזרי יוקרה עבור נשים, בעיצובים משוכללים. דוגמא מעט מאוחרת יותר היא שעון הצמיד רולקס פלטינום משנות החמישים, שהוצג בניו יורק בשנת 2014, עם עיטור היהלומים.

גם היום יש ביקוש לשעוני יוקרה

בחברת שניידר מדווחים על התעניינות גוברת לאחרונה בקניית שעוני יוקרה לנשים, במותגים חדשים או יד שנייה. 

שעונים נוספים מחובקים על ידי נשים היום, ויש להם גם תכונות אסתטיות כמו קסם פנימי, שמציע יופי וחשיבה, והתוצאה היא הרבה יותר מהנה.

 

מדריך שעוני יוקרה לנשים

מדריך שעוני יוקרה לנשים

סמל ליוקרה

כמה שעוני יוקרה לנשים שזוכים לפופולריות בזכות העיצוב והתפקוד שלהם הם שעוני קרטייה ורולקס לנשים. אבל מבחינה טכנית, אפילו מודלים אלו יחזיקו רק עוד פרק זמן מוגבל בלבד. 

חברות אלו הציגו את הדגמים החדשים של השעונים באמצע המאה העשרים ועד סוף המאה, ועדיין יש להם ביקוש גבוה כשעונים אטרקטיביים ושימושים, שלא לדבר על החשיבות שלהם בהיסטוריה של המותגים.

גם הטעם של נשים בשעונים התקדם עם הזמן

אבל לאחרונה ראינו שינוי משמעותי ברשימת המשאלות של נשים שאוספות שעוני יוקרה, שמחפשות שעונים גדולים ומורכבים יותר, שעונים שלא נוצרו במקור במיוחד לנשים. 

מבחינה היסטורית, רוב השעונים שתוכננו במיוחד עבור נשים היו קטנים יותר, משובצים ביהלומים, עם אבני חן משוכללות, או אולי מחוברים לסיכה או שרשרת. יחד עם זאת, וכחלק ממגמות האופנה המשתנות, אנחנו מתחילים לראות שינוי במגמות העיצוב של שעוני יוקרה לנשים, והצלבת הדגמים הישנים עם דגמים חדשים.

שעוני גברים, כולל דגמי וינטג', מושכים בהחלט עם פורמטים מתקדמים ויותר תכונות, וללא ספק ניתן לראות מגמת עיצוב ואסתטיקה יוניסקס. אבל ברור עוד יותר, יחד עם זאת, כי נשים צריכות שעונים על מנת לתפקד בחייהן העסוקים, והן מחפשות שעונים שהם מאוד פונקציונליים, חזקים ויכולים לבצע ריבוי משימות.

מדריך שעוני יוקרה לנשים – זה מסובך

כיום אנו רואים כי האפשרויות בתחום שעוני יוקרה לנשים צומחות במהירות. בחברת שניידר מכירים את הביקוש לשעונים תפקודיים אך עם אסתטיקה נשית מתקדמת, ולכן ניתן למצוא בחנות החברה ובאתר מודלים שמציגים מגוון אפשרויות שכוללות צבעים בהירים, יותר וריאציות בחומרים, או גדלים קטנים יותר. אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל דרך שנוחה לכם ונשמח לעזור לכם למצוא את השעון שמתאים לכם.