fbpx

למה זה תמיד הזמן הנכון לקנות שעוני קרטייה

למה זה תמיד הזמן הנכון לקנות שעוני קרטייה


פורסם ב :מאי 19, 2019,על ידי :schneider

מאי 19, 2019

חברת קרטייה נוסדה בפאריס בשנת 1847 כחברת תכשיטים, והתחילה לייצר שעוני יד מאז שנת 1904. התכשיטים והשעונים של החברה מוגדרים כמותג הגדול בעולם, ולאורך שנות פעילותה, היא יצרה כמה עיצובים ייחודיים בזכות שיתוף פעולה עם אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום. מתחילת המילניום, קרטייה נחשבת כמותג המוביל בתחום התכשיטים והשעונים, ומותגי היוקרה האחרים, טובים ככל שיהיו, פוסעים אחריה בנתיב שהיא סללה. בעשור האחרון, החברה הוכיחה יכולת לייצר רעיונות טכנולוגיים מתקדמים שמורכבותם מתחרה בקדמה שמציעה כל חברה אחרת, ואימצה את הצד הספורטיבי של שעונים כרונוגרפים ואפילו שעוני צלילה. לאורך כל שנות פעילותה, החברה שמרה על איכות חסרת פשרות של סגנון ואלגנטיות, ועד היום היא ממשיכה לייצר שעונים יוקרתיים מתוחכמים ביותר. באתר של חברת שניידר, מרכז השעון והתכשיט, תוכלו למצוא מבחר שעוני קרטייה שזמינים כעת לרכישה בחנות או באתר. מה הופך את השעונים של החברה לכל כך מיוחדים? מה הופך אותם לכל כך מבוקשים? האם יש סיבה מיוחדת לקנות אותם? אספנו עבורכם את כל הסיבות למה זה תמיד הזמן הנכון לקנות שעוני קרטייה. 

שעון שמשלים כל סגנון

שעוני קרטייה מוסיפים סגנון ומשדרגים כל סגנון אישי של לבוש ומראה, כולל סגנון לבוש רשמי, ספורטיבי או הלבשה אלגנטית לבילויים, למשרד או אפילו ליומיום. לא משנה היכן אתם נמצאים, השעון היוקרתי משדרג באופן משמעותי את המראה שלכם, כלומר, בהנחה שבחרתם במקור ולא בחיקויים.

עם המותג המקורי, אתם יכולים להדגיש חלקים רבים של המלתחה שלכם, כולל מכנסיים, סוודרים וג’ינסים, ולהיראות נהדר.

על מותג איכותי חשוב לדעת איך לשמור

כמו עם כל חפץ או תכשיט יקר אחר שיש לכם, חשוב לדעת איך לשמור על שעוני קרטייה, כדי שההשקעה תשתלם. שעונים הם תכשיטים שמיוצרים מרכיבים עדינים, שזקוקים לטיפול ותחזוקה קבועים על ידי אנשי מקצוע שיודעים לטפל בהם ולסנכרן אותם מבלי לפגוע בהם.

המומחים בחברת שניידר זמינים לשירותכם עם טיפולי תחזוקה ותיקון, כמו גם ייעוץ לגבי בחירת השעון או התכשיט המתאים ביותר לסגנון או לצרכים האישיים שלכם.

הזמן הנכון לקנות שעוני קרטייה

הזמן הנכון לקנות שעוני קרטייה

עמידה במבחן פגיעה

שעוני קרטייה זכו לפופולריות בין היתר גם בזכות העמידות הגבוהה שלהם. אנקדוטה מעניינת מספרת שבשנות השישים, אדם שעבר תאונת דרכים קשה, החזיר את השעון שלו לחנות קרטייה, בתקווה קלושה לתקן אותו. השעון היה מעוות לחלוטין, וכשז’אן ז’ק קרטייה בחן אותו, הוא חווה הבזק של גאוניות.

הוא החליט לשחזר את העיצוב המעוות, והשיג את המטרה בשנת 1967, כשהתחיל למכור את השעון הזה במהדורה מוגבלת. המותג זכה להצלחה ענקית, שהוכיחה שלדגמים של החברה יש גם השראה אמנותית. עד היום הדגמים של שעוני “התאונה” של החברה נחשבים לסמל חברתי גבוה, ונחשקים מאוד במכירות פומביות.

עכשיו, שהרחבתם קצת את הידע שלכם על שעוני קרטייה, אתם מוכנים לשורה התחתונה

ביקור בחנות שניידר, הפיזית או המקוונת, יעשיר עוד את הידע שלכם על המותג הפריזאי המפואר. אצלנו תוכלו למצוא מגוון עשיר של שעוני קרטייה בדגמים שונים, כמו גם שעוני יוקרה אחרים או תכשיטים יוקרתיים שתמיד רציתם, ועכשיו יש לכם את המומחים שיעזרו לכם לרכוש אותם בהתאמה אישית להעדפותיכם, לאישיות ולצרכים שלכם.

הזמן הנכון לקנות שעוני קרטייה

כפי שהספקתם להבין, שעוני קרטייה הם שעונים על-זמניים, כאלו שמשלימים כל סגנון. שעון איכותיים, עמידים ויוקרתיים. לכן זה תמיד זה הזמן הנכון לקנות שעון של החברה. 

רוצים לקנות שעון של קרטייה?

דילוג לתוכן