כמה עולה שעון רולקס?

כמה עולה שעון רולקס?


פורסם ב :יוני 24, 2019,על ידי :schneider

יוני 24, 2019

שעון רולקס הוא שעון נצחי ולכן השאלה הנכונה צריכה להיות לא כמה עולה שעון רולקס, אלא מה הוא מסמל מבחינתכם, ועד כמה חשוב לכם להתחדש עם שעון יוקרתי ומעוצב. אז קודם כל בואו נבהיר דבר אחד חשוב: אם יש משהו שאתם רוצים להשיג, לעולם, אבל לעולם, אל תניחו לשיקולים שאינם רלוונטיים למנוע מכם להשיג את מטרתכם, ובטח שלא לשיקולים כמו מחיר.

קניית שעון רולקס פירושה רכישת מוצר שיש לו ערך רגשי וסמל מובהק לכך שהגעתם למעמד מיוחד בחיים. מה שמוביל אותנו למסקנה הבלתי נמנעת: אם כבר הגעתם למעמד שמאפשר לכם לרכוש תכשיטי יוקרה, באמת אכפת לכם כמה עולה שעון רולקס?

אז בואו נעשה רגע סדר ונדבר במונחים של טווחי מחירים לשעונים האהובים עליכן

בחברת שניידר, מרכז השעון והתכשיט ברעננה, תוכלו למצוא מגוון דגמים של שעוני רולקס, בטווח משתנה של מחירים.

אבל לפני שאתם יוצאים לבחור את השעון היוקרתי שלכם, חשוב שתבינו שהמחירים שתיכף נדבר עליהם, אינם מוחלטים, היות והמחיר הסופי של כל דגם שעון רולקס מושפע ממגוון היבטים אשר נוגעים לדגם השעון הספציפי שתבחרו.

רולקס GMT MASTER קראמי כחול שחור

בשנות השמונים, הופיעה סדרת ההמשך לדגמים אלו, שנקראת GMT Master II, אותה ניתן למצוא היום בחנות שניידר ובאתר החברה.זהו שעון שמתאים לגברים, בקוטר 40, מיוצר מפלדת אל חלד, פועל באופן אוטומטי, עם זכוכית ספיר קריסטל, ואחריות לשנתיים. מחיר השעון יכול לנוע מ-53,000 ₪ עד 72,000 ₪.

כמה עולה שעון רולקס

כמה עולה שעון רולקס

רולקס מילגאוס לוח לבן

זהו שעון יוקרתי ייחודי שפותח על ידי חברת רולקס במטרה לעמוד בתנאי עבודה מאתגרים, כולל שדות מגנטיים רבי עוצמה. במקור, השעון נוצר לשימוש העיקרי של עובדי מעבדות מחקר, תחנות כוח ומתקנים רפואיים, ומסיבה זו, אספני רולקס עם זיקה למדעים בוחרים היום שעון רולקס מילגאוס כשעון המועדף עליהם.

הדגם המקורי של השעון הושק בשנת 1956 והדגם האחרון שיוצר ממשיך לפעול היטב גם בתנאי שדה מגנטי בעוצמת 1000 גאוס. אז כמה עולה שעון רולקס כזה? התשובה משתנה, כמובן, בהתאם לרמת הביקוש לדגם ספציפי זה, ובהתאם לשנה שבה הוא יוצר. בחברת שניידר תוכלו למצוא את השעון בעלות של 21,990 ₪, ומחירו יכול להגיע גם עד 31,500 ₪.

רולקס סאבמרינר דייט "האלק" ירוק

חברת רולקס מציעה את שעון הצוללת במספר אפשרויות שונות של צבעים ומתכות, אך המחיר למותג חדש של שעון רולקס סאבמרינר ירוק, מצופה פלדה, יכול לנוע בין 31,000-34,000 ₪. המחירים משתנים בהתאם לדגמים, הציפויים והגרסאות.

מעבר למחיר, מה חשוב לשקול כשבוחרים שעון רולקס?

אז יש לכם כבר תשובה די ברורה לשאלה כמה עולה שעון רולקס, והחלטתם לרכוש מותג חדש כמתנה מכבדת ומכובדת לעצמכם, לקראת החגים או בעקבות הקידום היפה שקיבלתם לאחרונה.

בחברת שניידר תקבלו, מעבר לשירות אדיב, מקצועי ומסור, גם הדרכה לגבי הבחירה המתאימה של שעון רולקס שמתאים לצרכים ולהעדפות שלכם. יש לנו מגוון עשיר של שעוני יוקרה חדשים או יד שניה, מכל המותגים והדגמים.