איך פותחים שעון רולקס?

איך פותחים שעון רולקס?


פורסם ב :יוני 24, 2019,על ידי :schneider

יוני 24, 2019

רולקס הוא מותג ידוע בשעוני יוקרה, והשווי שלו מוערך בהיבטים של יצירת אמנות כמו גם אריכות ימים. עם מחירים שנעים בין 21,000 ₪ ל-100,000 ₪, אתם מבינים שמדובר בחברה שמייצרת שעונים בסטנדרטים גבוהים, לא רק מבחינת רכיבי השעון, אלא גם מבחינת עיצוב הצמיד שלו. הדגמים השונים של שעוני רולקס כוללים שימוש במתכות יקרות, פנינים, אבנים יקרות, ואפילו יהלומים. היות והבחירה בחומרים היא חוליה חיונית בשרשרת ארוכה של תהליכים לייצור מוצר יוצא דופן, רולקס בוחרת בקפדנות את החומרים לייצור השעונים שלה.כל רכיב, כל גלגל, כל סיכה, וכל חוגה או צמיד מיוצרים מחומרים שנבחרו בקפידה כדי להבטיח ביצועים איכותיים ואסתטיקה ללא דופי. אבל עם זאת, לפעמים ישנן תקלות בכל זאת בשעון ואז עולה השאלה – איך פותחים שעון רולקס?

חשוב שיהיה לכם גם "גב" מקצועי

מעבר לבחירה בדגם האהוב עליכם, שנראה מדהים ומתאים לתקציב שלכם, חשוב לדעת גם מה לעשות במקרה שהשעון מתקלקל, או יותר נכון, אל מי לפנות, במיוחד אם אינכם יודעים איך פותחים שעון רולקס, וגם אם אתם יודעים, מומלץ שתניחו למקצוענים לטפל כל כך יוקרתי, שמורכב מרכיבים כל כך עדינים.

בחברת שניידר, מרכז השעון והתכשיט ברעננה, תוכלו לקבל, בנוסף לבחירה בין דגמי שעונים ותכשיטים יוקרתיים לנשים ולגברים, גם שירות תיקונים לשעוני רולקס.

אנשי המקצוע של החברה מיומנים בפתיחת המנגנונים של השעונים, פירוקם לצורך התיקון, ביצוע פעולות התיקון הדרושות, והרכבה מחדש. כלומר, גם אם אתם יודעים איך לפתוח את השעון על מנת להחליף את הסוללות שלו, חשוב שיהיה לכם גם "גב" מקצועי שמספק שירותי תיקונים ברמה גבוהה, במידת הצורך.

רולקס אויסטר פרפטואל

שעון רולקס חייב לעבוד בצורה מושלמת ולשמור על היופי שלו גם בסביבות מורכבות ביותר. מסיבה זו אנשים שבוחרים רולקס אויסטר פרפטואל בציפוי פלדה, בוחרים אותו לא רק בזכות מראה הברק המלוטש יוצא הדופן שלו, אלא גם בזכות העמידות המיוחדת שלו.

איך פותחים שעון רולקס

איך פותחים שעון רולקס

רולקס דייטג'אסט

חובבי שעוני רולקס יודעים שזוהי הבחירה המובילה בתחום שעוני היוקרה. בחברת שניידר תמצאו מגוון עשיר של שעוני רולקס בדגמים אלו שידועים בתכונות העמידות למים, והם מיוצרים ממנגנונים אוטומטיים.

כך שגם אם אתם לא יודעים איך פותחים שעון רולקס, אלו לא שעונים שצריך למתוח אותם כדי שיעבדו, ובמקרה הצורך, תוכלו לקבל אצלנו שירותי תיקון ותחזוקה שיאפשרו לכם ליהנות מהשעון במשך שנים ארוכות.

רולקס דייטונה משולב זהב: מקור הזוהר

שעוני רולקס מצופי זהב מציגים דגמים שובי לב, כתולדה של שנים של ניסיונות לשכלל את השימוש במתכות היקרות ביותר. באמצעות שליטה בתהליך כולו, אפשר להבטיח שעוני רולקס מדהימים וקסומים, שמתפקדים גם כצמידים יוקרתיים.

חברת רולקס משתמשת רק ב-18 קראט זהב, סגסוגת נסיכות שמורכבת מזהב טהור, בתוספת מדויקת של התערובת הנכונה של אלמנטים, כולל כסף ונחושת, שדרושים על מנת לייצר סוגים שונים של שעוני זהב בגווני צהוב ולבן בדגמים הבלעדיים לרולקס. נוסחאות הייצור הקפדניות מבטיחות עמידות יוצאת דופן וברק מרהיב שנמשך לדורות.

איך פותחים שעון רולקס?

כפי שאתם יכולים לראות, פתיחה של שעון רולקס היא לא משימה פשוטה. אתם יכולים לגרום לנזק לשעון שלכם בגלל חוסר במיומנות או חוסר היכרות של רכיבי השעון והמנגנון. לכן, תמיד מומלץ לתת למומחים לטפל בשעון שלכם.